NimBuzZCaT
FARSI:
برای دیدن لینک دانلود باید عضو سایت باشید

Dar surate ozv budan log in ra entekhb konid va dar surate ozv nabudan register ra

AMUZESHE OZVIYAT DAR BAKHSHE Help site MOJUD MIBASHAD

ENGLISH:
must be registered to view download links please visit the membership section.thanks

Education Register in Help site

Thanks for coming to our site

Join the forum, it's quick and easy

NimBuzZCaT
FARSI:
برای دیدن لینک دانلود باید عضو سایت باشید

Dar surate ozv budan log in ra entekhb konid va dar surate ozv nabudan register ra

AMUZESHE OZVIYAT DAR BAKHSHE Help site MOJUD MIBASHAD

ENGLISH:
must be registered to view download links please visit the membership section.thanks

Education Register in Help site

Thanks for coming to our site
NimBuzZCaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Latest topics
» یادش بخیر
by azadmol 9/6/2019, 1:31 am

» aurora urdu bot
by launchar 3/1/2017, 6:58 am

» نیمباز خره فیلتر شد :دی
by Sweet_dream 8/26/2015, 5:33 am

» Iranian Chapar Messnger Demo Version
by bizar 8/1/2015, 3:22 pm

» New bot server
by n.raja 2/3/2015, 3:59 am

» Home Personal Trainer
by chamith1 1/25/2015, 12:30 am

» NEW JORDAN TEAM WEB FLOOD
by al.mdmr 12/6/2014, 6:08 pm

» iPhone6 Plus Replica New
by chamith1 11/26/2014, 1:57 am

» Samsung GALAXY ALPHA Replica BB
by chamith1 11/22/2014, 12:17 am

» iPhone6 PLus Replica now
by chamith1 11/22/2014, 12:15 am

» iPhone6 Replica Black
by chamith1 11/22/2014, 12:08 am

» Samsung Galaxy S5 Replica New one
by chamith1 11/22/2014, 12:06 am

» Its iPhone6 Replica
by chamith1 11/22/2014, 12:01 am

» brand newSamsung Galaxy Note4 Replica
by chamith1 11/21/2014, 11:57 pm

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posters
αℓαm2αrtmαñ (910)
please help me Vote_lcapplease help me Voting_barplease help me Vote_rcap 
ArT (766)
mashr0ob (738)
P3rsianc4T (714)
PMC (597)
...a.del... (577)
Alireza.Xn (548)
soket (513)
rend (444)
Milano (345)

Keywords

game  list  files  iranian  pass  arab  source  http  hack  arabic  password  Room  miranda  

please help me

3 posters

Go down

please help me Empty please help me

Post by Sarhang.Ajay 8/10/2012, 2:42 am

سلام دوستان عزيز من يه مشكل بزرگ دارم و اون اينه كه يه مدت خيلي كوتاهه كه حدود 30تا از آي ديام هك شده اين آي ديا ارزشي ندارن ولي اين كه چرا دارن هك ميشن و چطوري هك ميشن خيلي برام مهمه و هنوزم دليل هك شدنشون رو نفهميدم من رو سيستمم نرم افزارهاي امنيتي هم دارم از جمله
nod32.ver4.2.76.0 update31.07.2012.....SUPERAntiSpyware Professional.....Trojan Remover

هر نرم افزاري كه دانلود ميكنم و تروجان داره نود بعد از خارج كردن از حالت فشرده بلافاصله اون رو پاك ميكنه و تمام سيستمم هم توسط اين سه تا برنامه هر روز چك ميكنم خودم
من پسوردم 32رقمه و شامل حروف و عدده كه غير ممكنه كسي بخواد اين پسورد رو تصور كنه تو ذهنش و ويرايش كنه تو پسورد ليست حالا اگه بخوايد نمونه ي پسوردم هم براتون ميفرسم. اگه هم كسي ميتونه چنتا از آي ديامو پس بگيره شرمندش ميشم من و كار بزرگي كرده برام .اينا رو بگذريم هدف اصلي از گذاششتن اين پست راهنمايي بود لطفا هركي هرچي ميفهمه به من بگه كه چطوري دارن اين آي دياي من از دست ميرن و اينكه واقعا تروجاني هست رو سيستمم كه توسط اين نرم افزارا شناسايي نميشه :help:
Sarhang.Ajay
Sarhang.Ajay
Amateur
Amateur

Points & Level : 34

Back to top Go down

please help me Empty Re: please help me

Post by soket 8/10/2012, 9:53 am

salam doste khobe man shoma iditon ro ba pc online mikonid va moshkele asliton

hamine alan yekam bachehaye trojani pishrafte tar shodan va trojan ro gheyre ghabele

shenasaee mikonan ke na shoma va na anti virouseton mitone on ro peyda kone man

hichvaght id aslim ro toye pc nemizanam ba inke jaye trojan haro midonam ama bazam

nemizanam to pc va idhaye bedard nakhoram ke hich arzeshi nadaran ro mizanam to

pc .. trojanhaee ke neveshte mishe aksaran be in sheklan .. gajim .. miranda im .. jajjc

.. nim .. nimbuzz desktop ...psi.exdios..... va all type keybord ke harchi ro ke type mikone vasash

ersal mikone .. va....... khob ina chi hastan

bachehaye trojani in a ro toye viruseshon tarif mikonan ke be mahze inke toye yeki az

barnameha vare kardi ersal beshe roye id ya mileshon . man ye amozeshe trojan toye

web gozashtam on ro motalee koni ashnatar mishi ba harkate va aksolamale trojanha

ba vb.netbaz mishe .. age soali dashti bepors rahnemaeet mikonam doste khobam
:126:

soket
Moderator
Moderator

Points & Level : 1330

Back to top Go down

Post by Alireza.Xn 8/10/2012, 11:34 am

سلام من چندتا راه حل براتون میگم اینطوری میتونید تا 99 درصد سیستمتون رو از تروجان پاک کنید

اول از همه ویندوز عوض کنید

دوم اینکه انتی ویروس نود 32 رو بیخیال بشید چون تنها کاری که نمیکنه شناسایی ویروس هستش بنظرم انتی ویروس آویرا نسخه پریمیوم 2012 رو نصب کید هم اکتو کردنش راحته هم اپدیت کردنش و سنگین هم نیست در صورتی که خیلی هم دقیق و قدرتمندهو توی رده جهانی بهترین انتی ویروس ها مقام سوم رو گرفته

سوم اینکه یک فایروال روی سیتمتون نصب کنید مثل فایروال کومودو که رایگان هم هست با این فایروال میتونید تمام ورود و خروج اطلاعات رو از طریق شبکه روی سیتمتون زیر نظر بگیرید

چهارم اینکه از نرم افزار ضد جاسوسی که اسمشو در زیز دادم و در سایت هم موجود هست روی سیستمتون نصب و آپدیت کنید این نرم افزار ضد جاسوسی قدرت و دقت بالایی در شناسایی فایل های مخرب و تروجان ها داره کرک کردنش هم خیلی راحته

Malwarebytes_Anti-Malware_1.62.0.13

درضمن فایروال کومودو هم در سایت موجود هستش این فایروال همچون یک دیوار آتشین در برابر نفوذ هکر ها به سیستمتونه انقدر این نرم افزار قدرتمنده که گوگل هم برای امنیت خودش از این فایروال استفاده میکنه

من خودم روی کامپیوترم نیمباز نصبه و اونو توی فایروال قرار دادم و تمام ورود خروج اطلاعات اونو از طریق شبکه زیر نظر دارم و کنترل میکنم اینطوری با خیال راحت با کامپیوتر هم میتونم آنلاین بشم چون اگر فایروال به من بگه اطلاعت اینترنت از طریق این نرم افزار داره به جای دیگه ایی غیر از سرور اصلی نیمباز فرستاده میشه اون موقع من میفهمم که دارن ایدی منو هک میکنن و سریع میتونم پل ارتباطی بین اونو بلوک کنم عین یک دیوار آتشین

الان اینایی که میان این تروجان ها رو درست میکنن خیالتون راحت باشه هیچ وقت نمیان دنبال یک سیستمی که انقدر از لحاظ امنیتی بالا هست وقت خودشون رو هدر بدن چو میدونن بی فایده هستش ولی بیشتر این افراد تروجان ها رو روی یک سافت مثلا فلودر بلید میکنن یعنی اونو بااون نرم افزار ترکیب میکنن

اگر این کارها رو که گفتم انجام بدید هیچ وقت تروجان و فایل های جاسوسی به سیستمتون نفوذ نمیکنه اگر سوال دیگه ایی هم دارید بگید تا بازم براتون توضیح بدم
Alireza.Xn
Alireza.Xn
Moderator
Moderator

Points & Level : 1131

Back to top Go down

Post by Sarhang.Ajay 8/10/2012, 12:55 pm

مرسي از راهنماييتون دست هردوتون درد نكنه كه وقت گذاشتيد برام. با اين وجود من بايد ويندوزم رو عوض كنم و بعد اين نرم افزار هايي رو كه گفتيد دانلود كنم و از نو شروع كنم چون به نظر ميرسه اين ويندوز كارش تمومه ديگه يني با عوض كردن ويندوز اگه تروجاني هم باشه پاك ميشه به كل ديگه نه؟
من يه آي دي 3 رقمي سه شب پيش هك كردم و مشخص هم بود كه بي صاحاب بود چون پسش 123456789 بود و هيچ ادليستي هم نداشت پسش رو عوض كردم و هيچ شماره و ايميلي هم تو اين آي دي ثبت نشده بود ولي فردا تا ظهرش اين آي دي رو هم از دست دادم و اين رو هم هك كردن همين باعث شد كه كمك بخوام از شما.
تروجاني كه توي سيستم منه اطلاعات خاصي رو ارسال ميكنه برا سازندش يا نه هرچي كه دوست داشته باشن رو ميتونن از سيستم من بكشن بيرون؟ من حدود 300تا آي دي دارم كه تو چنتا فايل txt هستن آيا اين آي ديا تا زماني كه من با برنامه ي خاصي باهاشون آن نشدم امنيت دارن يا نه؟
Sarhang.Ajay
Sarhang.Ajay
Amateur
Amateur

Back to top Go down

Post by Alireza.Xn 8/10/2012, 2:26 pm

ببینید من نمیدونم سیستم شما تا چه حد تروجانی و آلوده شده به نظر من اگر میخواهید به طور کل سیستمتون رو پاک کنید اول اینکه ویندوزتون رو عوض کنید بعدش از دیسک نجات انتی ویروس کاسپراسکی استفاده کنید و در حالت بوت ویروس کشی کنید چون سیستم در حالت بوت تا 90 درصد غیر فعال هستش و این وقتی طلایی برای ویروس کشی سیستم هست

بعد از اینکه ویندوز عوض کردید انتی ویروس آویرا رو نصب و اپدیتش کنید تا گارد ویندوز شما بشه و بعد از اون فایروال کومودو رو دانلود و نیمبازتون رو داخل فایروالش قرار بدید

در مورد ایدی هم باید بگم اگر رمزش استرونگ یا قوی باشه بله امنیت داره و اصلا ربطی به آنلاین شدن طولانی مدت نداره

کسانی که تروجان درست میکنن به خیال اینکه چیزی حالیشونه در صورتی که به اندازه یک جلبک هم چیزی حالیشون نیست البته منظورم با این بچه قرتی هایی هستش که تا دیروز یه چس چتر معمولی بودن حالا دوتا تروجان درست کردن فکر میکنن میتونن کل سرور نیمباز رو توی مشتشون بگیرن
Alireza.Xn
Alireza.Xn
Moderator
Moderator

Points & Level : 1131

Back to top Go down

Post by Sarhang.Ajay 8/17/2012, 12:18 am

مرسی داش علیرضا من ویندوز سیستممو عوض کردم و احساس میکنم دیگه مشکلی ندارم. انشاله که دیگه ا ای اتفاقا نیفته برام که ا دست دادن آی دی خیلی دردش سخته آدم زورش میگیره. فقط یه مشکلی که الان دارم با وجود نت فروم ورک رو سیستمم بعضی از برنامه هام اجرا نمیکنن نمیدونم چرا
Sarhang.Ajay
Sarhang.Ajay
Amateur
Amateur

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top